Lepszy komputer, niż telewizor

Transmisje wideo są całkiem nowym rozwiązaniem, ale jak widać, coraz większe jest nimi zainteresowanie. Trzeba przyznać, że coraz więcej ludzi się do nich przekonuje, choć jak dotąd przecież wszyscy wybieraliśmy zawsze telewizor, a nie komputer do tego, aby obejrzeć jakieś transmisje wideo. Oczywiście, wciąż jeszcze nie jest to zjawisko powszechne, bowiem ze względu na fakt, że transmisje wideo w Internecie prowadzone są na żywo, więc konieczne jest też posiadanie dobrego łącza, dzięki któremu będziemy mogli bez zakłóceń oglądać dany przekaz.


Oprócz tego, wypadałoby również, abyśmy posiadali dość…

Oprócz tego, wypadałoby również, abyśmy posiadali dość mocny sprzęt, a więc i pod tym względem powinniśmy spełniać pewne wymagania. Transmisje wideo wymagają zatem wiele od naszego komputera, ale z drugiej strony, w dzisiejszych czasach do wszystkiego potrzebny jest konkretny sprzęt.

Być może zbliżający się przekaz medialny…

dom medialny

Foto: i2.pinger.pl

Być może zbliżający się przekaz medialny w Internecie jest doskonałym pretekstem do tego, aby zmienić swój stary komputer na nowy i przy okazji zadbać o to, by był on naprawdę porządnym sprzętem. Zdecydowanie jeśli zainwestujemy w dobry sprzęt takie transmisje będą na prawdę funkcjonalne oraz uniwersalne na tyle że bez przeszkód będziecie z ich użytkowania zadowoleni.

Jeśli jeszcze Cie nie przekonałem sprawdź:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>