Iphone pierwszy telefon na dotyk

Telefony komórkowe od czasu pierwszych egzemplarzy przeszły prawdziwą metamorfozę. Kto nie pamięta pierwszych komórek, które miały rozmiary całkiem niezłej książki, a ważyły tyle, że trzeba je było nosić w walizkach, a ich cena sprawiała, że to były telefony dla wybranych. Dopiero po przejściu na GSM 900, aparaty telefoniczne straciły na rozmiarach i stały się bardziej dostępne dla ogółu.


telefon w mix

Foto: www.play.pl

Jednak największą rewolucję telefony komórkowe przeszły w…

Jednak największą rewolucję telefony komórkowe przeszły w ostatnich kilku latach, kiedy za sprawą amerykańskiego koncernu Apple pojawił się pierwszy telefon na dotyk Iphone. To dla większości użytkowników był szok. Telefon na dotyk łączył w sobie najnowocześniejsze technologie, sprawiał, że to co się wydawało daleką przyszłością zawitało do naszych domów. Od razu ten telefon na dotyk stał się po prostu hitem. Mimo wysokiej ceny każdy chciał go mieć.

telefony sony ericsson

Foto: bi.gazeta.pl

Widząc takie powodzenie również konkurencyjne firmy produkujące aparaty telefonii komórkowej chciały mieć udział w rynku i proponowały swój telefon na dotyk. Jednak to nie było jeszcze to. Prym wiódł Iphone, który był dla wielu niedoścignionym wzorem. Po kilku latach patrząc na rynek telefonii komórkowej, można stwierdzić, że telefon na dotyk zdobył dość spory kawałek rynku i można zaryzykować twierdzenie, że to są telefony z przyszłością.

Jeśli jeszcze Cie nie przekonałem sprawdź:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>