Ile trwa przeniesienie numeru?

Na rynku co jakiś czas są dodawane nowe oferty sieci komórkowych i to właśnie to sprawia, że niekiedy mamy chęć przeniesienia numeru do konkurencyjnej sieci komórkowej. W tym artykule dowiesz się, co zrobić, aby przenieść numer oraz jakie warunki należy spełnić, aby to uczynić. Wbrew pozorom nie jest to spory wysiłek dla nas – większość czynności wykona sieć komórkowa, do której się przenosimy.


Ludzie bardzo chętnie zmieniają sieci komórkowe…

Ludzie bardzo chętnie zmieniają sieci komórkowe zadchowując swój dotychczasowy numer telefonu komórkowego. Zmiany więc nie sprawią, że będziemy musieli podawać swoim znajomym nowy numer. Niekiedy zdarzy się tak, że operator zarząda, aby numer pozostał w jego sieci. Prawda jest taka, że jest to niedozwolne i nie ma on prawa do numeru. Przeniesienie numeru należy rozpocząć od złożenia wniosku.

Abonenci mają możliwość skorzystania ze wzorów wniosków – można je znaleźć na stronie internetowej swojego operatora. Oczywiście, można także wybrać się do biura obsługi klienta( BOK )osobiście i za pośrednictwem konsultanta złożyć wniosek. Taki proces jest darmowy – nie zapłacimy za tą czynność ani złotówki. Nowy operator rozpatrzy taki wniosek w maksymalnie 14 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Galeria

>http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru-do-nju-mobile

Foto: www.strefabiznesu.pomorska.pl

przeniesienie numeru

Foto: redir.atmcdn.pl

Badania wykazały, że klienci coraz częściej przenoszą swoje numery do konkurencji pod wpływem chwili – czyli ciekawej oferty, która dopiero co weszła w obieg. Nie ma co ukrywać, że Polacy lubią oszczędzać pieniądze i chcą zaznać oszczędności także na polu komunikacyjnym. Skoro można zaoszczędzić, to dlaczego nie wykorzystać okazji?.

2 Komentarze

  1. Kajetan

    Taki proces w obecnych czasach trwa zwykle jeden dzień. Skończyły się już czasy, kiedy jeden operator starał się blokować drugiego wszelkimi możliwymi środkami.

  2. SadVocalist

    Przeniesienie numeru zajmuje w dzisiejszych czasach bardzo mało czasu. Trzeba tylko podpisać umowę z firmą, w której weźmiemy abonament. Przeniesieniem numeru zajmuje się już ta firma. Zajmuje to maksymalnie tydzień.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>