Dane techniczne Xperi U

Branża telekomunikacyjna w ostatnich latach bardzo się rozwinęła, co roku, a nawet dwa razy w roku pojawiają się nowe model smatrfonów, które szybko podbiły serca użytkowników telefonów komórkowych. Smatrfony stają się coraz bardziej nowoczesne i zadziwiają swoimi możliwościami.Czasami mam wrażenie, że są bardziej inteligentne…

>xperia u opinie

Foto: www.chip.pl

Czasami mam wrażenie, że są bardziej inteligentne niż komputery. Jednym z takich pierwszych, prawie doskonałych smartfonów była Xperia U opinie o tym modelu nadal są pochlebne. Jeśli ktoś rozważa zakup nowego telefonu, który bogaty jest w różne ciekawe rozwiązania technologiczne i informatyczne, a nie chce tracić majątku to polecam właśnie Sony Xpreia U. Model ten pojawił się na rynku około trzech lat temu, ale nadal nie odbiega od innych, a jego użytkownicy są bardzo zadowoleni.

xperia u opinie

Foto: www.fortel.info

Xperia U jest dostępna w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych czyli białej i czarnej. Na dole ekranu, który zachwyca kolorystyką oraz ostrością barw, ukryto trzy przyciski funkcyjne. Telefon nie należy do najlżejszych ale nie przeszkadza to jego użytkownikom. Ten model Xperi ma ekran o przekątnej 3, 5 cala oraz rozdzielczość tylko 480 x 854 pikseli. Posiada aparat 5 megapikseli, który robi zdjęcia w sekundę ze stanu uśpienia.

Nagrywa w rozdzielczości full HD…

Nagrywa w rozdzielczości full HD. System operacyjny Sony Xperi U to popularny Android. Model ten docenią wszyscy fani dobrej muzyki, którzy bardzo często używają telefonu do odtwarzania i słuchania ulubionych utworów muzycznych. Dzięki temu modelowi można doświadczyć dźwięku w jakości brzmienia 3D surround. Jest on poza tym bardzo wytrzymały chociaż bateria mogłaby trzymać ciut dłużej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>