Auta służbowe pod kontrolą

Jakiś czas temu, w przybliżeniu cztery do pięciu lat temu właściciel firmy transportowej, kurierskiej, przewozowej lub handlowe musiał ufać swoim pracownikom, wierzyć na słowo swoim kierowcom. Oczywiście mnóstwo pracowników rzetelnie wykonywało i wykonuje swoją pracę, jednak zawsze znajdzie się jakiś gagatek, który psuje opinie wszystkim. W jaki sposób można poradzić sobie z kierowcą, który nie do końca uczciwie postępuje.


Który naraża na koszty firmę…

>http://www.finder.pl/co-oferujemy

Foto: i051.radikal.ru

Który naraża na koszty firmę. Który nie odwiedza klientów, nie jeździ pod wskazany adres, który nie wykonuje założonego planu a przy tym uparcie twierdzi, że postępuje zgodnie z zasadami i wytycznymi. Otóż w końcu kierownicy mogą odetchnąć z ulgą, gdyż na rynku pojawiło się małe, zmyślne, ale jakże przydatne urządzenie do monitorowania samochodów służbowych. Monitorowanie gps stało się bardzo popularne, a gps w samochodach służbowych stały się już normą. Początkowo kierowcy nie byli zbyt zadowoleni z tego faktu, na chwilę obecną nie mają nic do powiedzenia. Jeśli pracodawca chce, może i ma prawo umieścić gps w aucie służbowym.

Monitorowanie gps pozwala wyłapać szkodliwe dla…

gps

Foto: lokalizacja.info

Monitorowanie gps pozwala wyłapać szkodliwe dla firmy praktyki. A więc kradzieże paliwa, naciąganie czasu pracy, nieodwiedzanie klientów i inne. Mało tego monitorowanie gps pozwala obserwować, z jaką prędkością jeździ kierowca, czy zabiera pasażerów, czy podczas postoju pamięta o wyłączaniu świateł. Czy nie jest to już lekka przesada i zbytnia inwigilacja. Kierowcy, który wykonują swoje zadania uczciwie nie mają nic przeciwko i w gps nie widzą nic złego.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>